Odběr novinek

SORTIMENT A ZNAČKY

Obojky, vodítka, postroje, bundy, známky, svítící obojky. misky, házeče míčků a pelíšky z Austrálie.


Kvalitní a dokonale propracované házeče míčků, létající talíře, míčky, přetahovadla, svítící hračky a velké hračky pro psy.


Kompletní krmiva pro psy s vysokým podílem masa. Bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel.


Kompletní krmiva pro kočky s vysokým podílem masa. Bez konzervantů, umělých barviv a dochucovadel.


Kompletní monoproteinové krmivo pro psy ve formě zdravých masových salámů. Vysoký podíl masa je doplněn zeleninou, ovocem a bylinkami.


Tréninkové pamlsky, sušené maso, jelení a dančí paroží a buvolí rohy.


Poloměkké šťavnaté kostičky pro psy s vysokým podílem masa bez obilovin. Ideální při výcviku nebo jako chutná malá odměna.


Přírodní péče o zuby pro psy a kočky, přírodní šampony a odstraňovače skvrn a zápachu.


Inovativní hračky pro psy z USA. Děrované míčky, hračky z termoplastické gumy, míčky s nožičkami, hračky na pamlsky. Vše vyrobené z certifikovaných odolných materiálů.


Velmi pevné, zcela nepropustné a dostatečně velké sáčky a zásobníky šetrné k životnímu prostředí.


Oblíbené pamlsky pro psy a kočky. Kvalita těchto sušených masíček a žvýkacích pochoutek je pravidelně kontrolována nezávislou laboratoří SGS Institut Fresenius.


 Bylinné doplňky výživy pro psy a kočky z Velké Británie.


Hlavolamy pro psy a kočky vyrobené z eco-friendly materiálů, které respektují životní prostředí a zdraví našich mazlíčků.


Moderní hračky pro psy a jejich páníčky, které se pyšní nápaditým designem, vysokou kvalitou zpracování a skvělými pískátky.


Pure Meatsnax jsou pochoutky pro psy vyrobené z vysoce kvalitního masa a ryb původem z Irska. Hovězí a jehněčí maso pochází z volného pastevního chovu.


Jedinečné žvýkací hračky s příchutí, které zabaví pejsky na dlouhé hodiny. Vyrobeny v USA.


Exkluzivní žvýkací pamlsky z hovězí kůže. Produkty Bravo jsou přírodní a jsou vyráběny bez použití škodlivých či toxických látek.


Vysoce kvalitní hračky pro kočky s kozlíkem a šantou. Žádná kočka neodolá!


Široký sortiment kvalitního krmiva pro králíky a hlodavce, zdravých pamlsků, sena té nejvyšší kvality a přírodních podestýlek se skvělými absorbčními vlastnostmi.